Magazin

Feraye: Aldırtacaktım, Kaya engelledi

Feraye: Aldırtacaktım, Kaya engelledi

Kaya Çilingiroğlu'nun, sevgilisi Feraye Tanyolaç'ın 4 aylık hamileliğiyle ilgili, "Çocuğu ben istemedim" diye konuşması Tanyolaç'ı çok üzdü.

Feraye Tanyolaç'ın dört aylık hamilelik haberi üzerine konuşan Kaya Çilingiroğlu'nun, önce sevgilisinin hamileliğini doğrulayıp, sonra zamanlamasının yanlış olduğunu söylemesi magazin gündemini değiştirdi.

Hürriyet'e konuşan Çilingiroğlu'nun, Feraye Tanyolaç'la bu yüzden ilişkisini yeniden gözden geçireceğini belirtip, "Kesinlikle evlenmeyeceğim. Kızım Zehra'ya bir başkasıyla evlendi tablosu yaşatmayacağım. Çocuğun zamanlaması ise yanlıştı. Durumu kendisine izah etmeye çalıştım ama ısrarla anne olmak istedi. İlişkiyi yeniden gözden geçireceğim" demesi, dört aylık hamile Tanyolaç'ı çok üzdü.

Bu haber beni çok üzdü
Yaklaşık dört yıldır birlikte olduğu Çilingiroğlu'nun bu sözleri karşısında şaşıran Feraye Tanyolaç, yaşadığı sıkıntıyı, acıyı şu sözlerle dile getirdi:

"Çocuğu aldırmak için randevu almıştım. Ama babası bu randevuyu iptal ettirdi. Çocuğu aldırmamı istemedi. Bu haber ise beni çok üzdü..." Daha sonra telefonlarını kapatan Tanyolaç'ın evden dışarı çıkmadığı ve kimseyle görüşmediği öğrenildi. Feraye Tanyolaç, dört yıldır ilişki yaşadığı Kaya Çilingiroğlu'nun hamilelikle ilgili açıklamalarına üzüldüğünü belirtti.

Hülya Avşar: Nail Keçili hiçbir zaman sevgilim olmadı
Öte yandan Kaya Çilingiroğlu'ndan boşandıktan sonra sakin bir hayatı tercih eden Hülya Avşar, ünlü reklamcı Nail Keçili ile aşk yaşadığı haberlerine sert tepki gösterdi. Cenajans'ın patronu Keçili'nin aile dostu olduğunu belirten Avşar, hakkını mahkemede arayacağını belirterek şu açklamayı yaptı:

"Nail Keçili benim hiçbir dönem sevgilim olmamıştır. Şu anda da böyle bir şey yoktur. Ayrıca eski esvgilim ile eşimi yanyana getirecek kadar düşüncesiz ve saygısız olabileceğimi düşünmüş olduğunuz için bunu hakaret kabul ediyorum. Nail Bey, bundan sonra da benim her zaman dostum olarak kalmaya devam edecektir. Bu asılsız haberi ahzırlayanlar için tazminat davası açılmıştır..." Nail Keçili ise iddialarla ilgili, "Hülya Hanım'la 25 yıllık dostluğumuz dışında bir şey yoktur..." dedi.
Sema Denker / Hürriyet (Kelebek)
Yayın tarihi: 15.03.2006
486
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.