Magazin

Fenerbahçe'nin ayrılmayan sambacıları

Fenerbahçe'nin ayrılmayan sambacıları

Fenerli futbolcu Alex de Souza ile eşi Daiane, kızları Maria Eduarda'nın birinci yaşını Kalamış'taki Myrina Restaurant'ta kutladı.

Türkiye'ye kısa sürede alışan ve burada çok mutlu olduğunu söyleyen Brezilyalı futbolcu Alex de Souza ile eşi Daiane'in verdiği davetin konukları arasında, Fenerbahçe'nin diğer Brezilyalıları Fabio Luciano, eşi Viviane ve çocukları Geanlucca, Marcio Nobre, eşi Priscila ve çocukları Nicolas, Marco Aurelio, eşi Alice ve çocukları Marrayla da vardı. Maria'nın doğum gününe gelen tek Türk futbolcu ise Serhat Akın oldu.

Sambacı futbolcu
Davet sırasında büyükler sohbet ederken, çocuklar balonlarla oynayarak vakit geçirdi. Kutlamada zaman zaman babalar da çocuklarının oyunlarına katılarak onların neşesine ortak oldu. Samba yapmayı çok sevdiğini söyleyen Alex de Souza, kucağından indirmediği kızı ile çalan hareketli şarkılara eşlik ederek davete renk kattı.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 04.05.2005
566
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.