Magazin

Fatmagül nihayet gelinliği giyecek

Fatmagül nihayet gelinliği giyecek

Beren Saat ile Engin Akyürek'in başrollerini paylaştığı, her hafta heyecan dolu bir bölüme imza atan 'Fatmagül'ün Suçu Ne?'de bu akşam, Fatmagül ile Kerim’in bekledikleri büyük gün geliyor.

Perşembe akşamlarının takipçisini ekrana kilitleyen “Fatmagül’ün Suçu Ne?” bu akşam da sürpriz gelişmelere sahne olacak. Dizide, hapishanede Fatmagül’ün hayaline tutunan Mustafa, gerçeklerle yüzleşir ve Fatmagül’ü arar.

Mustafa’nın hayatlarına sızmayı başarması, Fatmagül ve Kerim’i yeni önlemler almaya iter. Öte yandan Fahrettin'in Avustralya'dan eşiyle, kızı Deniz'in de İstanbul’a gelmesiyle birlikte, düğün evindeki hazırlıklar hızlanır. Eksikler birer birer tamamlanırken, düğün evinde bütün adetler eksiksiz yerine getirilir. Fatmagül gelinliği giyiyor

Düğün günügeldiğinde, evdeki tatlı telaş doruk noktasına çıkar. Bu sırada Mustafa’nın düğün günüyle ilgili planları olduğunu anlayan Asu, son dakikada Kadir’leri uyarmayı başarır. Fatmagül ve Kerim ise her şeyden habersiz, aşklarının en özel gününü yaşamaya hazırdır

Yayın tarihi: 03.05.2012
564
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.