Magazin

Fatih'in 'Androjen Manken'i

Fatih'in 'Androjen Manken'i

Fatih Sultan Mehmed dönemini anlatan Fatih adlı dizide Kazıklı Voyvoda'nın kardeşi ve Sultan Mehmed'in en güvendiği adamlarından biri olan Güzel Radu karakterini hem erken hem kadın defilelerinde podyuma çıkan 'Androjen Manken' Andrej Pejic canlandıracak.

Andrej Pejic

GAMZE ÖZÇELİK DE ROL ALACAK
Yeni sezonun en iddialı dizilerinden biri olan Fatih dizisinin çekimleri için gün sayılırken oyuncu kadrosu da şekillenmeye başladı. Mehmet Akif Alakurt'un Fatih Sultan Mehmed'i canlandıracağı dizide Gamze Özçelik, Dağhan Külegeç, Seda Akman, Birkan Sokullu, Hande Soral gibi isimlerin yanı sıra hem erken hem kadın defilelerinde podyuma çıkan ve 'Androjen Manken' olarak tanınan Sırp model Andre Pejic de rol alacak.

FATİH'LE AYNI ORTAMDA BÜYÜDÜ
Kanal D'de yayınlanacak olan Fatih dizisinde Andre Pejic, Fatih Sultan Mehmed'in can düşmanı Kazıklı Voyvoda'nın kardeşi Güzel Radu'yu canlandıracak. Rumen kralı olan babaları tarafından çocuk yaşta Osmanlı himayesine verilen ve kendileriyle aynı yaşlardaki Fatih'le aynı ortamda büyüyen kardeşlerden Vlad Kazıklı Voyvoda adıyla tarihe geçti. Güzel Radu ise Osmanlı tarafında kalıp Fatih Sultan Mehmed'in en güvendiği isimlerden biri oldu...

BÖLÜM BAŞI 5 BİN DOLARALACAK
Bir süre önce ülkemize gelip bir defilede podyuma çıkan Andre Pejic, Fatih dizisinde bölüm başı 5 bin dolar ücret alacak. Pejic en son David Bowie'nin The Stars Are Out Tonight şarkısının klibinde Oscarlı oyuncu Tilda Swinton'la birlikte kamera karşısına geçmişti.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 03.07.2013
3182
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.