Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

FATİH ERKOÇ BURSA’DA MÜZİK OKULU AÇACAK

FATİH ERKOÇ BURSA’DA MÜZİK OKULU AÇACAK

51'İNCİ Uluslararası Bursa Festivali, sanatçı Fatih Erkoç'un performans sergilediği konsere ev sahipliği yaptı.

FATİH ERKOÇ BURSA’DA MÜZİK OKULU AÇACAK

51'İNCİ Uluslararası Bursa Festivali, sanatçı Fatih Erkoç'un performans sergilediği konsere ev sahipliği yaptı. Erkoç, eylül ayında Bursa Bademli'de müzik okulu açacağını söyledi.
Fatih Erkoç, Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı koordinatörlüğünde Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleştirilen konserde, Bursalı hayranlarına müzik ziyafeti çekti. En güzel şarkılarından oluşan repertuvarıyla hemşehrilerine keyifli saatler yaşatan sanatçı, şarkılarını da sevenlerinin korosu eşliğinde söyledi.
Bursa'da yoğun ilgi gören Erkoç, 'Yana Yana', 'Ellerim Bomboş', 'Avuç İçi Kadar', 'Rüzgar', 'Anı', 'Kör Kuyular', 'Gel Ey Seher' ve 'Gitme' gibi en beğenilen şarkılarını söyledi. Konserinde yeğeni ve vokalisti Serra Erkoç ile vokalisti Burcu Sinem'e de şarkı söyleten Erkoç, pop şarkılarından Türk Sanat Müziği ve caz eserlere uzanan zengin programıyla sevenlerine müzik ziyafeti çekti. Enstrüman çalarak da konsere renk katan Erkoç, eylül ayında Bademli'de bir müzik okulu açacağının müjdesini verdi. Erkoç, Bursa'da 51'inci Uluslararası Bursa Festivali'nde konser vermekten kıvanç duyduğunu sözlerine ekledi.


702
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.