Magazin

Farrell'ın başı seks kasediyle dertte

Farrell'ın başı seks kasediyle dertte

"Büyük İskender" filmiyle önemli bir çıkış yapan sinema oyuncusu Colin Farrell'in başı, bir seks kasediyle derde girdi.

Farrell, 2,5 yıl önce Nicole Narain (31) ile ilişkiye girdiği sırada çekilen bir video kasedin Narain tarafından çıkar elde etmek amacıyla dağıtılmaya çalışılması üzerine, dava açtı. Colin Farrell ve Nicole Narain'in daha önce kasedin kimseye dağıtılmaması konusunda anlaştıkları, ancak Narain'in bu anlaşmaya uymadığı belirtildi.

Şöhretine zarar verir
Açılan davada, Farrell'in uğradığı zararın tazmin edilmesinin yanısıra söz konusu video kasedin yayınına ve istismarına yönelik bir yasak konulması talebinde de bulunuluyor. Dava dilekçesinde, kasedin Farrel'in şöhretine ve kariyerine "onarılamayacak derecede" zarar vereceği de kaydediliyor.

İnternet pornografisiyle uğraşan biriyle çalışan Narain'in 15 dakika süren bu kaset hakkında bazı medya organlarıyla da temasa geçtiği ifade ediliyor.

"S.W.A.T" ve "Alexander" (Büyük İskender) gibi filmlerde üstlendiği rollerle ünlenen Farrell'in "The New World" (Yeni Dünya) ve "Miami Vice" filmlerinde de rolleri bulunuyor. Manken Kim Bordenave'den bir oğlu olan Farrell, People dergisi tarafından "yaşayan en seksi erkek" seçilmişti.
Yayın tarihi: 19.07.2005
413
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.