Magazin

Farrell'ın başı kasetle dertte

Farrell'ın başı kasetle dertte

Hollywood'un genç aktörlerinin ortak bir özelliği var; önce dünyaya aldırış etmeden akıllarına eseni yapıyorlar, sonra da nasıl özür dileyeceklerini bilemiyorlar.

Colin Farrell da işte böyle bir düşüncesizliğin kurbanı oldu. Ünlü oyuncu, seks yaparken videoya alınan görüntülerinin elden ele dolaşması nedeniyle zor günler geçiriyor.

Genç aktör Colin Farrell, bundan üç yıl önce Playboy kızlarından Nicole Narrain ile seks yaparken video filminin çekilmesine izin vermişti. Hesapta, bu videodan kimsenin haberi olmayacaktı. Ama evdeki hesap çarşıya uymadı. Colin Farrell, sinema dünyasının bir numaralı aktörleri arasına girince, tozlu raflarda unutulan seks videosu da ortaya çıktı.

Narain'in eski flörte David Hans Schmidt adındaki yapımcı, bu video kasetin çoğaltılıp satılması için harekete geçmişti. Nicole Narrain, hemen duruma müdahale ederek avukatı aracılığıyla video kasetlerinin satışını önlemeye çalıştı. Colin Farrell ile sevişme görüntülerinin yer aldığı kaset, onun Playboy firmasından da kovulmasına neden oldu. Arkasından Farrell'ın avukatları bu kasetin dağıtımına kesinlikle izin verilemeyeceğini açıkladılar. Ve o birkaç dakikalık görüntü, koskoca bir davaya konu oldu.

OYUNA MI GELDİ?
Farrell, mahkemeye başvururken Nicole Narain'in de onunla birlikte hareket etmesini istemişti. Ünlü aktör belki kendi açısından böyle düşünmekte haklıydı. Fakat Narain, bu işten sıkıldığını, mahkemeye gitmek istemediğini söyleyerek sonradan teklifi reddetti.

David Hans Schmidt, hálá elinde bu kasedin satışına izin veren bir belge bulunduğunu iddia ediyor. Kimseden özür dilemesine ve işi yarım bırakmasına gerek olmadığını söylüyor. Colin Farrell, yaşadıklarından sonra Nicole Narain'in oyununa kurban gitmiş olduğunu düşünmeye başladı. Fakat elinde bu kuşkusunu kanıtlayacak bir delil olmadığı için susuyor. Davanın duruşmasına önümüzdeki günlerde başlanacak. Genç aktör, hiç beklemediği bir zamanda başına gelenlere nasıl tepki vereceğini bilemez durumda...
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 17.08.2005
494
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.