Magazin

Farah Zeynep Abdullah Hakkındaki Haberlere Ne Yanıt Verdi?

Farah Zeynep Abdullah Hakkındaki Haberlere Ne Yanıt Verdi?

Caner Cindoruk-Farah Zeynep Abdullah aşkı rol aldıkları dizinin setini karıştırdığı, hatta güzel oyuncunun kalbini önce, yine aynı dizide partneri Metin Akdülger’e kaptırdığı iddialarına yanıt verdi.

Caner Cindoruk ve Farah Zeynep Abdullah aşkı dizinin setini karıştırdığı, güzel oyuncunun yine aynı dizide birlikte kamera karşısına geçtiği partneri Metin Akdülger’le aşk yaşadığı ve ilişkisinin kısa sürdüğü iddia edildi. Hemen ardından Abdullah’ın ilişkisi bittikten kısa süre sonra bu kez Caner Cindoruk’la birlikte olması üzerine iki oyuncunun arası açıldığı haberleri yer aldı magazin gündeminde...Hakkında çıkan bu haberlere Farah Zeynep, Caner Cindoruk ve Metin Akdülger’den samimi bir fotoğrafla birlikte şu şekilde açıklama geldi.

BİZ İYİYİZ YA!..

Kavga yok ve hiç olmadı, huzursuzluk yok, hakkımızda bizim söylediğimiz dışında yazılan, söylenen hiçbir şeyde doğruluk payı yok. Metin ile ben baştan beri hep çok iyi arkadaş olduk, Metin ile Caner zaten çok yakın arkadaşlar. Haber niteliği taşımayan, dedikodu zihniyetinde yazılanlara son vermek istedik. Biz iyiyiz ya.”

 

Kaynak:Hürriyet

Yayın tarihi: 06.02.2017
2008
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.