Magazin

Fahriye geldiği yeri çabuk unuttu

Fahriye geldiği yeri çabuk unuttu

Oya Aydoğan, beş yıl önce sunduğu programda seyirci olarak geldiğinde keşfettiği ve daha sonra o dönemki yapımcı sevgilisi İbrahim Mertoğlu'nun dizisinde oynattığı "Yaprak Dökümü" dizisinin Necla'sı Fahriye Evcen'e ateş püskürdü.

Aydoğan konuk olarak Radyo Pink'te katıldığı 'Cadı Kazanı' programında Evcen'e tepki gösterdi. Evcen'in ismini ağzına almadığını söyleyen Aydoğan, "Bu çok ayıp. Fahriye tamamen benim keşfimdir. Almanya'da daha önce oyunculuk yapıyordum demiş. Oyunculukla asla alakası yoktu. Almanya'nın küçük bir kasabasında yaşayan bir kızdı. Geldiği yeri çabuk unuttu. Oyunculuk aklında bile yoktu. Ben onu görmeseydim fabrikada çalışıyor olacaktı" dedi.

"Alişan'ın konserinde bile sıraya girermiş"
Yaklaşık bir yıldır Özcan Deniz ile birlikte olan Evcen'i kendisi keşfetmemiş olsaydı şu anda evli ya da nişanlı olacağını söyleyen Aydoğan, şöyle konuştu:

"Belki şimdiye kadar evli veya nişanlı olurdu. Benim programımda konuklar arasındaydı. Program sonrasında yanıma çağırıp oyunculuk yapmak isteyip istemediğini sordum. Hiç düşünmüyordu. Ertesi gün Almanya'ya gitti. Sonra onları arayıp ısrar ettim babasıyla görüştüm. Ediz Hun ve Hülya Koçyiğit'in bir dizisi vardı. Nuran Devres'e Fahriye'de bir rol yazdırdık. Sonra babası çikolatayla teşekkür etti. Benim adımı ağzına almıyormuş.

Sen kimsin? Geçenlerde Alişan söyledi. Alişan'ın konserlerinde tanışmak için sıraya giren sıradan kızlardan biriymiş. Ben arayıp da bunu söyledin mi demem özür de beklemiyorum. Bu yenilerde böyle bir durum var. Çok zavallıca bir durum."
(Milliyet)
Yayın tarihi: 03.02.2009
388
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.