Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Eyşan psikolojik felç geçirdi

Eyşan psikolojik felç geçirdi

Bir gazeteci ile telefonda yaşadığı tartışma sonrasında fenalaşarak hastaneye kaldırılan Eyşan Özhim, kısmi felç geçirdi.

Eyşan'ın fotoları sağda

Uzun yıllar mankenlik yapan, daha sonra bir firmanın marka yöneticiliğini sürdüren Eyşan Özhim, 'Cinsel tercihi değişti' yolundaki iddialar yüzünden zor bir dönem geçiriyor.

Verdiği röportajlarda marjinalliğe karşı olmadığını ancak böyle yaşamadığını anlatan Özhim, bir dergide çıkan, 'Lezbiyen değilim, kocama sorabilirsiniz' başlığı yüzünden de hastanelik oldu.

Haberi yapan gazeteciyle telefonda tartışırken çok sinirlendiğini belirten Eyşan Özhim, 'Telefonu kapattıktan sonra sol kolumun uyuşmaya başladığını hissettim. Sonra bu uyuşukluk durumu giderek fazlalaşınca ailem beni apar topar hastaneye kaldırdı. Yapılan muayenede doktorlar kısmi felç geçirdiğimi söyledi. Ama şimdi iyiyim' dedi.

Konuyla ilgili bilgi aldığımız Doğan Yayın Holding Sağlık Grup Başkanı Dr.Gündüz Tezmen, 'Bu tip felç durumları vardır. Buna psikolojik felç deniliyor. Birkaç gün sürer ve sonra hasta yavaş yavaş düzelir' dedi.
(Hürriyet)
530
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.