Magazin

Evlilik teklif ettim ama...

Evlilik teklif ettim ama...

Başrollerini Avrupa Yakası'nın Cem'i Levent Üzümcü ve güzel oyuncu Selen Seyven'le paylaştığı "Abimm" filminin çekimleri için Marmaris'te olan Mustafa ÜStündağ, Mega Magazin'le çocuk özlemini paylaştı.

Kırk derecenin üstüne çıkan sıcaklarda yirmi gündür çekim yapan Muro Mustafa Üstündağ, bir yıldır birlikte olduğu oyuncu Roksan Lülü'ye evlenme teklifi ettiğini, ancak "evet" cevabı alamadığını itiraf etti. "Ben teklifi yaptım, karşı taraf evet demedi" diyen Muro, "Hiçbir şey belli değil, her şey havada" diyerek dert yandı. Duyduğu çocuk özlemini gözleri anlatan Muro, "Düşünsene ortada iki tane siyah siyah çocuk gezse, ben de 'Gel lan eşşoğlu eşşek' diye çağırsam, ne güzel olurdu" diye konuştu. Hayalindeki çocuk isimlerini de paylaşan Muro, "Kızım olursa adını rahmetli ablamın ardından Fulya, erkek olursa rahmetli babamın adı olan Ahmet koyacağım" dedi.

(Hürriyet)
Yayın tarihi: 29.07.2009
517
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.