Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Evlilik teklif eden olmadı ki

Evlilik teklif eden olmadı ki

Mehmet Ali Erbil'le 'Çarkıfelek' yarışmasında hostesliğini yapan Irmak Atuk'un aşk yaşadığı söylentileri uzun süredir gündemde.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Mehmet Ali Erbil'in Irmak Atuk'a evlenme teklif edeceği dedikoduları şimdilik söylenti olarak kaldı. Ama, Erbil'in kendisi için düzenlediği doğum günü partisinde iddiaları yalanlayan Irmak Atuk, basını ikna etmekten uzaktı.

IRMAK ATUK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Hafta içinde Seda Sayan'ın bir canlı yayında "Irmak'la Mehmet Ali evlenecek" açıklamasını yapmasından sonra, trafik daha da hızlandı.

Önceki gün Irmak Atuk'un doğum günüydü. Erbil de onun için Paper Moon'da bir parti verdi. Seda Sayan'ın da aralarında olduğu dostlarını çağırdı şovmen. Bunun üzerine de, Atuk'a evlenme teklif edeceği söylentisi yayıldı. Ama beklenen olmadı.

Gecenin sonunda ikili birlikte görüntü vermemek için uğraştı. Mehmet Ali Erbil tekrar restorandan içeri girerken, kardeşiyle basın mensuplarının karşısına çıkan Irmak Atuk, soruları yanıtladı. Genç kadın, "Ne evlilik ne nişanlılık durumu var. Hepsi yalan, dedikodudan ibaret" deyip kafalarda soru işaretleri yarattı.

Yakın çevrelerine göreyse, Erbil'le Atuk evlenmesine evlenecek ama nazardan korktukları için son ana kadar kesin bir açıklama yapmayacak.

(Milliyet)
374
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.