Magazin

Evlilik tavsiyesi aldı

Evlilik tavsiyesi aldı

Kenan Doğulu ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen güzel oyuncu Beren Saat önceki akşam annesi ve akrabaları ile Bebek Otel'de uzun uzun sohbet etti.

BEREN

“Hamile değilim!”
Akrabaları ile hasret gideren güzel oyuncunun bir hayli mutlu olduğu gözlendi. Saat hakkında son olarak gündeme gelen hamile olduğunu iddialarını kesin bir dille yalanladı. Hamile olup olmadığı sorulduğunda neşesinden hiçbirşey kaybemeden cevap veren Saat, hamile olmadığını bu haberlerin doğru olmadığını dile getirdi.

Yalın'a Beren'den teşekkür

Çok iyi iki dost Kenan Doğulu ve Yalın'ın Beren Saat yüzünden aralarının açıldığı iddia edilmişti. Bu iddialar üzerine Yalın geçtiğimiz Ankara konserinde, sahneden bu haberleri yalanlamış, hatta 'kasma' adlı şarkısını sahneden Kenan Doğulu-Beren saat çiftine yollamıştı. Bu mevzu sorulduğunda da güleryüzle cevap veren Saat, Yalın'a jestinden dolayı teşekkür etti. Güzel oyuncu annesi ve akrabalarıyla uzaklaşırken içeriden gelen duyumlar arasında Saat'in annesi ve yakın akrabalarıyla evlilik hakkında uzun uzun sohbet edip, tavsiyeler aldığıydı.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 25.09.2012
670
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.