Magazin

Evlilik şu an imkansız

Evlilik şu an imkansız

Genç oyuncu Özge Borak Tempo dergisine çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte o röportaj...

Eyyvah Eyvah" serisinin kariyerinizde nasıl bir etkisi oldu?
- Gözbebeğim. Ondan önce gelen her film teklifini reddediyordum. Çünkü fazlasıyla titiz düşünüyordum. "Eyyvah Eyvah"ın senaryosunu okurken, "Eh! Yeter artık" dediğim bir dönemdeydim. Bir yerden başlamam gerekiyordu. Senaryo beni harekete geçirdi. Şehir dışındaydım, okudum ve kabul ettim. İlk sinema filmim bir seri oldu. O nedenle de bendeki yeri başka.

Üçüncüsü gelecek mi?
- Bildiğim kadarıyla gelmeyecek. Ama yarın çekmeye karar verirlerse şaşırmam ve Müjgân karakteri yaşamaya devam ederse, elbette kabul ederim. Hiçbir sakıncası yok.

EVLİLİĞİ DÜŞÜNMEM BİLE ŞU AN İMKANSIZ
Yeniden evlenmeyi düşünüyor musunuz?
- Bu tarz işler, planlayarak gelişmez. Olursa olur, olmazsa olmaz. 50 bin şey düşünüyorsun, ama hepsi gerçekleşmiyor. Şu an evliliği düşünmeme bile imkân yok. Son iki yıldır en yoğun çalıştığım dönemdeyim. Saçımı bile tarayamadan evden çıktığım zamanlar oluyor. Ya dizi, ya tiyatro ya da sinema için çalışıyorum. Şu an evlenmek gibi bir düşüncem yok.

Ama evlilik plansız da gelişebilir.
- Şu anki ruh halim, çalışmaktan yana. Bir sene sonra olabilir, bilemem. Ne zaman olacağını kestiremiyorum. Çalışmaktan çok keyif alıyorum ve bundan memnunum.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 02.05.2011
422
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.