Magazin

Evlilik planı yok

Evlilik planı yok

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in evlenmek için kızlarının doğumunu bekledikleri zannediliyordu. Çift, basın toplantısında evlenmeyi düşünmediklerini açıkladı.

Angelina'nın fotoları sağda

Angelina Jolie ve Brad Pitt, kızları Shiloh Nouvel'in doğumundan sonra bir basın toplantısı düzenlediler. Çiftin Namibya'dan ayrılmadan önce yaptıkları toplantıdaki açıklamaları ise herkesi şaşırttı.

Gazeteciler, Hollywood'un gözde çiftine ne zaman ve nerede evleneceklerini sordular. Angelina Jolie, bu soruya "Biz evlenmeyi düşünmüyoruz. Çocuklarımızla mutlu bir aile oluşturduk. Birbirimizi ve çocuklarımızı seviyoruz. Zaten önemli olan da bu" cevabını verdi.

BİR ÇOCUK DAHA EVLAT EDİNECEK
Daha önce iki kez evlenen Angelina Jolie ve başından bir evlilik geçen Brad Pitt, kızları Shiloh ve evlatlıkları Maddox'la Zahara'yla Malibu'daki evlerine döndüler.

Döner dönmez CNN'e bir röportaj veren Angelina Jolie, "Bir çocuk daha evlat edineceğim" dedi. Jolie, evlat edineceği çocuğun cinsiyetine henüz karar vermediğini de sözlerine ekledi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 21.06.2006
347
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.