Magazin

Evlilik bitti mal paylaşılıyor

Evlilik bitti mal paylaşılıyor

Şarkıcı Yeşim Salkım, eşi İlker İnanoğlu ile zor günler geçirdiğini ve ayrılma kararını aldığını açıklamasından kısa süre sonra mahkemeye başvurarak 2000 yılında satın aldığı Tarabya sırtlarındaki villasında tespit yapılmasını istedi.

Yeşim Salkım, önceki gün avukatı Müşerref Pehlivan aracılığıyla Sarıyer Sulh Hukuk Mahkemesi'ne yaptığı başvuruda, Hakan Uzan ile evli olduğu dönemde satın aldığı Tarabya Açar Villaları No: 7'deki evinde değer tespiti ile hali hazır durumunun belirlenmesini istedi.

Yeşim Salkım'ın istemi doğrultusunda dosya bilirkişiye gönderildi. Bilirkişi tarafından lüks villa hakkında hazırlanacak raporun ardından çiftin boşanma davası açmaları bekleniyor. Boşanma davasının açılması halinde Yeşil Salkım'ın istemi üzerine hazırlanacak bilirkişi raporu ile değeri belirlenen lüks villa da mal paylaşımına konu olacak. Bölgedeki emlakçılar villanın yaklaşık 3 milyon YTL'ye alıcı bulabileceğini söyledi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 04.02.2007
398
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.