Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Evlilik bitiren kareler

Evlilik bitiren kareler

Gümüş dizisinin 'Gümüş'ü Songül Uçucu'un eşi 'Fotoğraflar ruh sağlığımı bozdu' diyerek dava açtı.

Son günlerde Gümüş dizisindeki rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ ile yakınlaştığı iddia edilen ve Sri Lanka'da çekilen samimi tatil fotoğrafları medyada yer alan dizinin 'Gümüş'ü Songül Uçucu'ya eşi Canberk Uçucu tarafından boşanma davası açıldı.

Vatan Gazetesi'nin haberine göre; İstanbul Devlet Tiyatroları Sanatçısı Canberk Uçucu, avukatsız mahkemeye başvurdu. 5 yıllık bu evlilikten çocukları da bulunmadığını belirterek, "2002 yılında evlendik. Eşim, televizyon dizilerinde rol alan medyatik bir kişiliktir. Aile birliğinin sorumlulukları için gereken özeni ve hassasiyeti göstermedi" dedi.

Ruh sağlığım bozuldu
İçine düştüğü bu durum nedeni ile ruh sağlığının bozulduğunu savunan Canberk Uçucu, "Ağır depresyon anksiyete bozukluğu teşhisi ile tedavi edildim. Bu süreç ağır ilaç tedavisi ve terapi şeklinde devam ediyor" dedi. "Davalı eşim içine düştüğüm bu durumun üstüne bir de boşanmak istediğini belirtti. Beni ortak haneyi terk etmeye zorladı. Gerek psikolojik gerekse fiziksel olarak üzerimde baskı kurulmuştur" diyen Canberk Uçucu, dilekçesini şöyle sürdürdü:

"Zaten bozulan psikolojim nedeni ile baskılara dayanamayıp Taksim'deki bir otelde kalmaya başladım. Ancak 6 gün sonra tüm umudumu yitirip ruh ve beden sağlığımı iyice kaybedince Ankara'da yaşayan ailemin yanına sığınmak zorunda kaldım." Uçucu ev otomobilllerine de satılmaması için tedbir konulmasını istedi.

SRİ LANKA SAHİLLERİNDEKİ POZ
Songül Uçucu, Canberk Uçucu (sağdaki fotoğrafta en sağda) ve Kıvanç Tatlıtuğ, Sri Lanka sahillerindeki bu fotoğraflar çekilene kadar iyi arkadaştılar.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 17.09.2007
308
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.