Magazin

'Evliliğimiz bitti geri dönüşü yok'

'Evliliğimiz bitti geri dönüşü yok'

Burcu Esmersoy Vatan'a konuşarak, "İddialar doğru, güzel bir şekilde bitireceğiz" dedi.

Spor spikeri Burcu Esmersoy ile Ferrari'nin reklam müdürü İtalyan Massimo Cusimano boşanma kararı aldı. 2005 yılında İstanbul'daki Formula 1 yarışında tanışan Esmersoy ve Cusimano, sürpriz bir kararla İtalya'da nikah masasına oturmuştu. Katolik olan eşinin isteği üzerine dini nikah yaptıran Esmersoy, evliliğinin ilk iki yılını İtalya'da geçirmişti. İşleri nedeniyle haftanın 3 günü İstanbul'a gelen Burcu, geçtiğimiz yıl eşini ikna ederek Türkiye'ye yerleşti. Ancak Cusimano işleri nedeniyle sürekli Türkiye-İtalya arasında mekik dokumak zorunda kaldı. Bu da evliliğin yıpranmasına neden oldu.

'Çocuk istiyorduk, ayrıldık'
Çifte yakın çevreler, Cusimano'nun yeniden İtalya'ya yerleşmek istediğini ancak Esmersoy'un Türkiye'den ayrılmak istemediğini söylüyor. İkilinin de bu anlaşmazlık nedeniyle boşanma kararı aldıklarını doğruluyor. Peri masalı gibi bir aşk yaşadığını her fırsatta dile getiren Esmersoy'a bu iddiaları sorduk. Esmersoy şöyle konuştu:

"İddialar doğru. Ani bir karar gibi görünebilir ama aslında öyle değil. Biz çocuk sahibi olmayı bile düşünüyorduk ancak karşılıklı konuşarak ayrılmaya karar verdik. Şiddetli geçimsizlik ya da aldatma kesinlikle söz konusu değil. Henüz dava açmadık, sadece karar aldık. Güzel bir evlilikti, güzel bir şekilde bitireceğiz. Birbirimizi kıracak üzecek hiçbir şey yapmadık yapmayız da... Ancak geri dönüşü yok."
Yayın tarihi: 20.04.2008
421
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.