Magazin

Evliliğim üç ayda bitti

Evliliğim üç ayda bitti

Geçtiğimiz ay tek celsede dört aylık eşi Oğuz Kayhan'dan boşanan Demet Akalın, içini Kelebek'e döktü.

Ünlü şarkıcı 'İlk üç ay her şey rüya gibiydi. Sonra İtalya'ya gittik ve ne olduysa o tatil sırasında oldu. Rüya bir anda bitti' dedi.

Geçtiğimiz temmuz ayında Çeşme'de nikah masasına oturan Demet Akalın'ın, restoran zinciri sahibi Oğuz Kayhan'dan sadece dört ay içinde boşanmasının yankıları sürüyor. Çocuk istemediği için eşiyle sürekli tartıştığını, bu yüzden de boşandıklarını belirten Akalın, "Oysa biz rüya gibi bir üç ay yaşamıştık. Çok mutluyduk" dedi. Ünlü sanatçı, yaşadıklarını Kelebek'e anlattı:

Evlilik evraklarını cebinden çıkarmazdı
Oğuz ile iki yıldır birlikteyiz... Bugüne kadar çok kavga edip ayrıldık. Ama bütün kavgalarımız incir çekirdeğini doldurmayacak sebepler yüzünden çıkar. Geçtiğimiz haziran ayında da yine öyle küçük bir şey yüzünden kavga ettik, yollarımızı ayırdık. Ama ayrılınca da rahat durmuyoruz ki biz... Sürekli birbirimize mesaj atmaya başlıyoruz. "Kesin bitti" derken barışıveriyoruz.

Yazın da öyle oldu. Barıştık ve birlikte tatile gitmeye karar verdik. Çeşme'ye giderken Oğuz birden bana "Ben bu tatilden seninle evli dönmek istiyorum" dedi. Bunu duymak çok hoşuma gitti. Oğuz da bir kadının gönlünü fethedecek güzel cümleler kurmasını çok iyi bilir. Teklifini kabul ettim. İki günde nikah hazırlıklarını bitirdik.

Oğuz, cebinde bütün evlilik evrakları hazır halde dolaşırdı; bir gün bir yerde sürpriz yapar da evleniriz diye... Düşündüğü de oldu. Bir günde işlemleri bitirip, bir günde de damatlık, gelinlik bulduk. İzmir'de mahalle aralarında gezmediğim gelinlikçi kalmamıştı. Yani her şey filmlerdeki gibiydi. Ve evlendik... Oğuz ile üç ay tıpkı rüya gibi bir evlilik yaşadık. Her şey o kadar mükemmeldi ki...
Yayın tarihi: 11.12.2006
1113
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.