Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Evliliği bitirip mankenliği seçti

Evliliği bitirip mankenliği seçti

Serdar Ortaç'ın "Karabiberim" şarkısıyla ünlenen daha sonra da mankenliğe başlayıp adından sıkça söz ettiren İlknur Soydaş, futbolcu eşi Ozan Köprülü'den şiddetli geçimsizlik nedeniyle tek celsede boşandı.

Serdar Ortaç'ın "Karabiberim" adlı şarkısının klibinde oynadıktan sonra adını duyuran Soydaş dört yıl önce evlendiği eşi Ozan Köprülü'ye karşı bir süre önce şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanma davası açmıştı.

Kadıköy Aile Mahkemesi'ndeki davanın duruşmasına Soydaş ve eşi Köprülü katılmadı. Mahkemede ifade veren her iki tarafın tanıkları, yurtdışında yetişen Soydaş ile daha muhafazakâr olan Köprülü'nün yaşam tarzlarının farklı olduğunu söylediler.

Tanıklar, Köprülü'nün evlendikten sonra mesleğini bırakıp evinin kadını olmak istediği Soydaş'ın, mankenliğe devam etmesi nedeniyle çiftin sık sık tartıştıklarını ve evlerini ayırdıklarını anlattılar. Hâkim, evlilik birliğinin temelinden sarsıldığına karar vererek Soydaş ve Köprülü'yü boşadı.
(Hürriyet/Kelebek)
275
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.