Magazin

Evliliğe inanmayan seksi ünlüler

Evliliğe inanmayan seksi ünlüler

Evlilik kurumu, Hollywood'da da gücünü yitirdi.

Bazıları hiç evlenmiyor bazıları ise yaşadıkları kötü deneyimlerin etkisiyle evliliğe tövbe ediyor. İşte evlilik karşıtı yıldızların açıklamaları.

Oğullarıma ben bakarım
Tommy Lee ve Kid Rock ile evlenip boşanan seksi oyuncu Pamela Anderson'ın, ilk evliliğinden Brandon (10) ve Dylan (9) adlarında iki çocuğu bulunuyor. Adı sürekli yeni aşk dedikodularına karışan 39 yaşındaki oyuncu, bir daha evlenmeyeceğini açıkladı. Evliliğin mutluluğu getirmediğini belirten Anderson, "Artık evlilik sözünü duymak bile istemiyor. İki oğlum Brandon (10) ve Dylan'ı (9) kendim rahatlıkla yetiştirebilirim" diyor.

Bir daha asla
Halle Berry, yaşadığı iki kötü evliliğin ardından mutluluğu kendisinden 10 yaş küçük Kanadalı manken sevgilisi Gabriel Aubry'de buldu. 40 yaşındaki oyuncu, "İki mutsuz evliliğin ardından bir daha asla evlenmem" diyor.

İki yeterli
Jim Carrey de iki kere evlenip boşananlardan. 45 yaşındaki aktörün sevgilisi Jenny McCarthy de iki kez evlenip boşanmış. Carrey, "Sevgilimle asla evlenmeme konusunda ortak bir karar aldık" diyor.

Evlenmem
Talk-show'un kraliçesi Oprah Winfrey, hiç evlenmedi ve evlenmeyi de düşünmüyor. 21 yıldan beri Graham Stedman ile beraber yaşayan 53 yaşındaki ünlü talk-show'cu, "Bir kağıt parçası bir hayatı şekillendiremez" diyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 17.04.2007
454
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.