Magazin

Evli olmasa çılgın gibi aşk yaşardık!

Evli olmasa çılgın gibi aşk yaşardık!

Daha önce mazoşist olduğu için dövme yaptırdığını, ileride erkeğine göre kırbacı da tercih edebileceğini söyleyerek herkesi şaşırtan Ece Gürsel, yine tartışılacak bir itirafta bulundu. Güzel manken adının aşk dedikodularına karıştığı müzisyen İsmail Tunçbilek'le sadece iş arkadaşı olduklarını söyledi ve ekledi: Evli olmasaydı çılgın gibi aşk yaşardık.

Güncellenme tarihi:
Geçtiğimiz hafta sonu Van Abalı Kayak Tesisleri'nin açılışına katılan manken Ece Gürsel, 'alternatif rock tarzında' diye tanımladığı albümünün mart ayında piyasaya çıkacağını söyledi. Açılışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan güzel manken, "İsmail Bey'le (Tunçbilek) Dubai'ye gittiniz mi?" sorusuna, "Gittik ama albüm çalışmaları için. Kesinlikle İsmail Bey'le birlikte değilim ama ileride ne olur bilmem" yanıtını verdi. İkimizde mimliyiz Sözlerine, "Benim, Hüsnü Şenlendirici'den; İsmail'in de Asuman Krause'den dolayı adımız çıktı, o yüzden biz mimliyiz" diye devam eden Gürsel, basında çıkan "İsmail Tunçbilek'le Hüsnü Şenlendirici'yi Ece Gürsel ayırdı" haberlerine de ateş püskürdü. "İsmail ile Hüsnü benim yüzümden değil, tamamen ticari bir meseleden dolayı ayrıldı" diyen ünlü manken, iki eski ortağın iş yüzünden anlaşmazlık yaşadığını ifade etti. Gürsel, bu ticari ayrılığın da kendisine mal edilmesinden dolayı çok mutsuz olduğunu belirtti. Hiç ayrılmayalım İsmail Tunçbilek ile sadece müzik anlamında birlikte olduklarını söyleyen güzel manken, sözlerine şöyle devam etti: "İsmail benim için sevgiliden de öte. Evli olmasaydı, onunla inanılmaz bir aşk yaşardım. Fakat evli olduğu için böyle birşey söz konusu bile değil. İsmail boşanmadan benim yüzümü bile göremez. Ama Allah bizi müzikal anlamda hiç ayırmasın." (Hürriyet)
Yayın tarihi: 05.02.2010
500
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.