Magazin

Evli erkeklere tuzak kadınlar

Evli erkeklere tuzak kadınlar

Avrupa'da bu aralar evli kadınlar 'tuzak kadın' tutarak eşlerini baştan çıkarmalarını istiyor. Ve ne yazık ki 10 erkekten 9'u mutlaka yemi yutuyor!

Avrupa'da kadınlar için yeni bir meslek dalı gelişti: Evli erkek avcılığı. Ancak kadınlar bu işi kendi hesaplarına değil, avlayacakları erkeğin eşi hesabına yapıyor. Evli kadınlar, eşlerinin sadakatini ölçmek için 'tuzak kadın' tutup eşlerini baştan çıkarmalarını istiyor.

Çok kazançlı bir iş
Melbourne Herald Sun gazetesine konuşan 'tuzak kadın' Amber, mesleğinin çok kazançlı olduğunu söyledi ve "Son olarak 4 yıldır evli, 2 çocuklu bir adamla barda zaman geçirdim" diyor.

Amber, "Gecenin sonunda adamın telefon numarasını almayı başardım" derken, tuzak ajanslarından Gotcha'nın yöneticisi Kirri Cleaver, hedeflenen erkeklerin yüzde 40'ının "tuzak - kadın"a evli olduğunu söylemediğini belirtiyor.

Sadece 10'da biri masum
Bir ilginç rakam da erkeklerin sadakate bakışıyla ilgili. "Tuzak - kadın" olan Dalla Riva, deneyimlerine dayanarak ancak 10 erkekten birinin masum çıktığını söylüyor.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 23.12.2003
514
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.