Magazin

'Evli adamla işi olmaz'

'Evli adamla işi olmaz'

Uzun süredir özel hayatıyla gündeme gelmeyen pop müziğin kraliçesi Sezen Aksu’nun geçen çarşamba günü Sofa Otel’deki Frankie’de dans ettiği adamın yeni sevgilisi evli iş adamı Varujan Sırmabıyık olduğu önü sürüldü.

Güncellenme tarihi:
sezen aksu

Aksu’nun Müge Sırmabıyık ile boşanma aşamasında olan tekstilci Sırmabıyık’la ilişkisinin yeni başladığı iddia edildi. Ancak menajeri Yaşar Gaga, Aksu’nun beraber dans ettiği kişinin kendisi olduğunu belirtti.

‘EVLİ ADAMLA İŞİ OLMAZ’

Aksu’nun hayatında kimsenin olmadığını belirten Gaga, “Sezen her yerde ‘Benim artık aşk defterim yok. Ben artık aşk işini bitirdim. Yaşadığım aşklar bana yeter. Onno (Tunç) benim sevgilim’ diyor. Bunu da her konserinde ilan ediyor. Frankie’de de ‘Yaşar hadi kalk dans ediyoruz’ dedi. Biz dans edince herkes dans etmeye başladı. Ben Varujan Sırmabıyık’ı tanımıyorum. Sezen’in de tanıdığını sanmıyorum” dedi. Gaga “Evli olduğu için Sırmabıyık’la Aksu’nun ilişkisini yalanlıyor olabilir misiniz?’ sorusuna ise “Hayır, vallahi o fotoğraftaki benim. Ayrıca Sezen’in evli bir adamla hiç işi olmaz” dedi.

SEZEN AKSU (FOTO GALERİ)

(Star)

Yayın tarihi: 06.09.2012
655
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.