Magazin

Evlenmeyi düşünmüyorum

Evlenmeyi düşünmüyorum

Tatiana Tsikeviç, evlilik hakkındaki düşüncelerini alışveriş merkezi ziyaretçileri ile paylaştı.

CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi'nde her hafta Salı günleri düzenlenen Park Sohbetleri isimli imza ve sohbet gününün bu haftaki konuğu on yıl önce Polonya'dan Türkiye'ye gelerek hayatını burada devam ettiren manken, oyuncu ve sunucu Tatiana Tsikeviç oldu.

Park Sohbetleri boyunca alışveriş merkezi ziyaretçileri tarafından adeta soru yağmuruna tutulan Tatiana Tsikeviç, düzgün Türkçesiyle soruları yanıtlarken güzelliği ve hoş tavırlarıyla alışveriş merkezi ziyaretçilerinin sempatisini kazandı.

'Evlenmeyi Düşünmüyorum'
Tatiana Tsikeviç, evlilik hakkındaki düşüncelerini alışveriş merkezi ziyaretçileri ile paylaştı. Hayatında biri olmadığını söyleyen ünlü oyuncu, "Evliliği düşünmüyorum. Çünkü evlilik çok büyük sorumluluk. Başlangıçta evleneceğiniz kişinin sizi idare edebilmesi çok önemli. Ben insanlar tarafından tanınan birisiyim. Örneğin gece bir yerden çıkarken bir kamera çıkabiliyor. İşte eşimin bunlara aldırış etmeden işimle birlikte beni kabul etmesi gerekir. O yüzden zaten ünlü insanların evlenmesi zor oluyor" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 01.02.2008
472
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.