Magazin

'Evlenmeden olmaz' çamaşırı yok satıyor

'Evlenmeden olmaz' çamaşırı yok satıyor

"Babam izliyor", "Bekliyorum" gibi mesajlar içeren çamaşırlara aşırı ilgi var. Satışını katlayan firma "bekâretin kötü bir şey olmadığını" savunuyor.

Amerika'da ve Avrupa'da daha çocuk denecek yaşta gençlerin cinsellikle tanışması herkesi alarm durumuna geçirdi.

Erken cinsellikle birlikte birçok sorunla karşılaşan gençlere yönelik kampanyalar yapılıyor. "Wait Wear" (Bekle Giysileri) üreticisi Yvette Thomas "evlenmeden olmaz" iç çamaşırlarıyla milyonlarca dolarlık bir servete sahip oldu.

39 yaşında, bekâr ve üç çocuk annesi olan Thomas, "Bekâret kötü bir şey değil. Daha küçük yaşlarda çocuklar çevrelerinin etkisinde kalıyor ve sanki bir şeyleri kaçırdıklarını sanıyorlar. Ben de aynı hatayı yaptım. Bunuengellemek için de bu iç çamaşırlarını çıkardım" diye konuşuyor. Wait Wear şirketi tarafından piyasaya sürülen iç çamaşırı ve atletler yaklaşık 25 dolara satılıyor. Thomas bu yılki şirket cirosunun yaklaşık 1.7 milyon sterlin olarak beklendiğini söylüyor.

"Bölgeyi geçmek yasak"
Pamuklu kumaştan üretilen iç çamaşırlarının üstünde "Seks yok", "Bu bölgeyi geçmek yasak", Babam izliyor", "Saklıyorum", "Bekâret kötü bir kelime değil" gibi sloganlar bulunuyor. İnternet'ten de pazarlanan ürün sayesinde satışların yüzde 400 arttığı söyleniyor.
Yayın tarihi: 01.08.2005
318
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.