Magazin

Evleniyorlar!

Evleniyorlar!

Süperstar çifte yakın kaynaklar, beş yıllık ilişkinin, ortak dört evin ve altı çocuğun ardından ikilinin evlenmeye hazırlandığını haber veriyor.

Güncellenme tarihi:
In Touch'a konuşan bir kaynak, "Yeni yıl tatilinde evlenmeye karar verdiler" dedi. Bu ani kararın ardındaki faktörse çocuklar... FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN 46 yaşındaki Brad Pitt, 2006'da Esquire'a verdiği bir röportajda "Angelina ile neden evlenmediği" sorusuna eşcinsellerin evlenememesini gerekçe göstererek siyasi nedenlerle bu yolu seçtiğini ifade etmişti. Pitt, "Angie ve ben bu ülkede evlenmek isteyen herkes bunu yasal olarak gerçekleştirebildiğinde evleneceğiz" demişti. Brad'in isteği gerçekleşmedi. Ancak çocuklar düğün için lobi yapmaya başlayınca Brad ve Angelina artık daha fazla direnemedi. Aile dostunun ifadelerine göre çocuklar, "Neden bizim anne-babamız da diğerleri gibi değil?" diye sorunca Brad ve Angelina'nın tepkisi önce gülmek, sonra da evlenmeye karar vermek olmuş. Çünkü çocuklar istiyor... Angelina'nın son haftalarda yaşadığı sıkıntıların da evlilik kararında etkisi olabilir. Macaristan'da yönetmen olarak ilk filmini çeken Angelina Jolie, büyük stres altında kalmış, Brad Pitt'e hiç olmadığı kadar ihtiyaç duymuştu. Dokuz yaşındaki Maddox ve yedi yaşındaki Pax, babaları onları New York'ta Megamind'ın galasına götürmeden önce, annelerinin ağladığına bile tanık olmuştu. Başka bir kaynak, çiftin yatak odasına giren Maddox'un Angie'yi gözyaşları içinde bulduğunu anlattı. Kaynak "Maddox, sorunun ne olduğunu sordu. Angie yalnızca çok yorulduğunu söyledi" dedi. Maddox, kardeşi ve babasıyla New York'ta otel odasında yerken de konuyu gündeme getirdi. "Evli olmadıkları için annesinin çok mutsuz olduğunu" söyleyen Maddox, evlenirlerse Angelina'nın mutlu olacağını anlattı. Maddox'u Angelina'yı çok fazla sevdiği konusunda rahatlatmaya çalışan Brad, evlenseler de evlenmeseler de onu seveceğini söyledi. Ardından Pax da konuya dahil oldu ve "Okuldaki çocukların tamamının anne ve babaları evli" diye başladı konuşmaya. Sonunda ikna olan Brad evlilik sözü verdi ve çocuklarından bunun sır olarak kalmasını istedi. Jolie de daha önce kendisini evliliği düşünmeye iten tek şeyin çocuklar olduğunu söylemişti. Brad çocuklarla, ailenin Jolie'nin filmi için bir süredir yaşadığı Budapeşte'ye döndü; sevgilisine "Çocuklar istiyor" diyerek evlenme teklifinde bulundu. Jolie, daha önce bir kez onun evlenme teklifini reddetmişti. Brad, henüz Jennifer Aniston'dan boşanmadan Jolie'ye kendisiyle evlenmesi için yalvarmıştı. Ancak bu kez yalvarmadı; belki daha önce reddedilmesini hatırlayarak "Çocuklar istiyor" demekle yetindi. Ve Angelina teklifi kabul etti. FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN Brad ve Angelina sade bir törenle evlenmenin planını yapadursun, çocuklar rüya konuk listesini hazırlamaya başladı. Listenin başındaysa Jack Black, Will Ferrell gibi komedyenler bulunuyor. Bir korsan olmayı düşleyen dört yaşındaki Shiloh'nun favorisiyse Jolie'nin The Tourist'teki rol arkadaşı ve 'Karayip Korsanı' Johnny Depp.. (Milliyet)
Yayın tarihi: 06.12.2010
412
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.