Magazin

Evlatlığına botoks yaptırmak istemiş

Evlatlığına botoks yaptırmak istemiş

Amerikan basını, eski eşiyle evlat edindikleri 8 yaşındaki Roan'ın velayetini almaya çalışan aktris Sharon Stone'un ayakları kokuyor diye çocuğa botoks yaptırmaya kalktığını öne sürdü.

Sharon Stone, bir süre önce eski eşi Phil Bronstein'a karşı verdiği velayet davasını kaybetmişti. Gerekçeli karara göre Sharon Stone'un çocuğa yönelik sağlık sorunlarında aşırı tepki göstermesi velayetin babada kalmasında önemli rol oynadı. Hakim, "Annenin, çocukla ilgili sağlık sorunlarına aşırı reaksiyon gösterdiği anlaşılıyor" yorumunda bulundu. Buna göre, bir defasında Sharon Stone, ayakları kokuyor diye çocuğa botoks yaptırmaya bile kalktı. Yüz gerdirme yöntemi olarak başvurulan botoks, aynı zamanda terlemeyi kontrol etme amaçlı da kullanılabiliyor. Küçük çocuğun ayak kokusu sorununun daha sık çorap değiştirip, deodorant kullanmasıyla babası tarafından çözüldüğü belirtiliyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 02.10.2008
444
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.