Magazin

'Evlat istiyorum' deyip ağladı

'Evlat istiyorum' deyip ağladı

Popstar Alaturka yarışmasının jüri üyesi Bülent Ersoy, önceki akşam canlı yayında "Allah bana her şeyi verdi bir evlat vermedi. Ben bir evlat istiyorum" dedikten sonra ağlamaya başladı

Star televizyonunda yayınlanan "Popstar Alaturka" yarışmasının önceki akşam yayınlanan bölümünde jüri üyesi Bülent Ersoy, gözyaşlarına hâkim olamadı. Diva, yarışmacı Azeri kızı Aygün'ü çok beğendiğini söyleyerek, "Seni yaradan Allah'a kurban olayım. Allah bana her şeyi verdi bir evlat vermedi. Ben bir evlat istiyorum" dedi. Bu sözlerinin ardından ünlü sanatçı Bülent Ersoy, canlı yayında ağlamaya başladı.

Yarışmacılardan Aygün, annesini özlediğini söyleyince, jüri üyesi Orhan Gencebay'da duygulanarak, "Evet, ben de annemi çok özledim. Annem çok yaşlı bir kadın. Samsun'da yaşıyor. Yaşlı olduğu için, benim yanıma gelemiyor, ben de işlerimin yoğunluğundan dolayı annemin yanına gidemiyorum. Annem beni şimdi muhakkak izliyordur. Anne, ellerinden öperim" dedi. Oldukça duygulanan Orhan Gencebay, canlı yayında ağlamamak için kendisini zor tuttu.

'Armağan'ı andı'

Bir yarışmacının Roman havasını okumasının ardından jüri üyesi Ebru Gündeş, "Şimdiye kadar 'Popstar Alaturka'da en iyi Roman havasını oynayan Armağan'dı. Kim ne derse desin hakkını yememek gerek" deyince Diva, boşanmak üzere olduğu eşi Armağan için ilk kez suskunluğunu bozdu. Bülent Ersoy, "Evet en güzel o oynardı. Ben aşağı mahalleyi ondan öğrendim" dedi.
Yarışmacılara nasihatler veren Diva, "Aşkınıza sahip çıkın. Aşk emek ister, aşk özveri ister, aşkınızı tutun bırakmayın sonra çok pişman olursunuz. Ottan şeylerden ayrılmayın. Boşanıyorum ama hâlâ içimde bir şeyler var. Sevginizin peşine düşün. Bizim yaşımıza geldiğiniz zaman sevginin ve aşkın ne kadar zor bulunduğunu anlarsınız" diye konuştu.

'Kendine çikolata alırsın'

Programın sonlarına doğru Bülent Ersoy seyirciler arasında oturan beş yaşındaki bir çocuğun yanına getirilmesini istedi. Çocuğu kucağına alan Ersoy, onu öpüp kokladıktan sonra, "Sana şimdi çikolata vermek isterdim ama yanımda yok, bari para vereyim de kendine bir çikolata alırsın" diyerek yardımcısını aradı ve cüzdanını istedi. Ersoy çocuğa 100 YTL vererek kendisine çikolata almasını söyledi.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 18.03.2008
418
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.