Magazin

'Evet Tatlıses'in kızı'

'Evet Tatlıses'in kızı'

'Su Gibi' programının solisti Dilan Çıtak'ın İbrahim Tatlıses'in kızı olduğunun iddia edilmesi magazin dünyasını karıştırmıştı. Serpil Çakmaklı'dan Dilan'ın açıklamalarına destek geldi. Tatlıses bu konuyla ilgili suskunluğunu korurken, Dilan Çıtak ise çalıştığı programdan bir süre izin istediği öğrenildi.

TV('de yayınlanan' Aramızda Kalsın' programına konuk olan Serpil Çakmaklı " Dilan Çıtak’ın İbrahim Tatlıses’in kızı iddialarına, ‘Dilan’ın annesi Işıl benim yanımda çalışıyordu. Hamileliğini gördüm. Kendisine telefonlar geliyordu. Işıl eskiden 'İbrahim Tatlıses’den çocuğum var' demişti. Işıl’ın konuşması lazım. Ben her şeye tanığım ama İbrahim Tatlıses çıkıp konuşmalı. Mahkemede şahitlik yaparım. Ben de bu olayı herkes kadar biliyorum ama yasal olarak bilmek isterim. Ben bu olaya 1985 yılından beri bilmeme rağmen ağzımı fermuarla kapattım’ dedi.

Yayın tarihi: 21.03.2013
531
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.