Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Evet, HIV bulaştırdım'

'Evet, HIV bulaştırdım'

Alman şarkıcı Nadja Benaissa mahkemede HIV virüsü taşıdığı halde, 3 erkekle cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti.

Alman Pop grubu "No Angels"ın üyesi Nadia Benaissa, HIV taşıyıcısı olduğunu gizleyerek korunmasız cinsel ilişkiye girmek ve partnerine virüsü bulaştırmak suçuyla yargılandığı davanın ilk duruşmasında suçunu itiraf etti. Benaissa, " Evet. 2002-2004 yılları arasında HIV virüsü taşıdığımı gizleyerek 3 erkekle ilişkiye girdim. Kalbimin en derinliklerinden özür dilerim" dedi.

3 ERKEKLE İLİŞKİYE GİRDİM
Benaissa'nın partnerlerinden birine 2004 yılında HIV teşhisi kondu. 1999 yılında AIDS'e yol açan virüsü taşıdığı tespit edilen şarkıcı, bedensel hasara yol açmak ve bu yönde girişimde bulunmakla suçlanıyor. Davada Nadja'nın HIV bulaştırdığı kişi de tanık olarak dinlendi. Ünlü popçunun eski partneri, "Nadia ile 7-8 kez beraber olduk, hiçbirinde bana AIDS'ten bahsetmedi" dedi.

10 YIL HAPİS İSTENİYOR
28 yaşındaki Benaissa için 10 yıl hapis cezası isteniyor. Bir kız çocuğu olan ünlü popçu, HIV virüsü taşıdığını da geçen yıl Kasım ayında itiraf etmişti. 2000 yılında pop star yarışmasıyla adını duyuran "No Angels", 2008 yılında da Eurovision şarkı yarışmasında Almanya'yı temsil etmişti.
(Sabah)
393
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.