Magazin

Ev partisindeki rezalet bardağı taşırdı!

Ev partisindeki rezalet bardağı taşırdı!

"Eşimi tavlamaya mı çalışıyorsun"

meltem cumbul-tuncel kurtiz

Eşi Alican Özbaş'la boşanacağı dedikoduları ayyuka çıkan Meltem Cumbul, önceki akşam Muhteşem Yüzyıl'da Şeyhülislam Ebussuud Efendi'yi canlandıran Tuncel Kurtiz'le yemek yedi. Son günlerde eşi yanında olmadan dostlarıyla gezen Cumbul, Kurtizle yediği yemekte moral topladı.

İSTANBUL'DA EŞİ OLMADAN GEZİYOR
Meltem Cumbul eşini unuttu! Eşi Alican Özbaş'ın "Çocuk istiyoruz ama olmuyor! Benden kaynaklanan bir sorun değil" açıklaması ve sonrasında Kuşadası'nda bir gazeteciyi tartaklamasının ardından tek başına Los Angeles'a giden Cumbul, İstanbul'a döndükten sonra gecelerde tek başına görülmeye başladı. Geçenlerde bir kız arkadaşıyla eğlenmeye çıkan ünlü oyuncu önceki akşamda Tuncel Kurtiz'le yemek yedi.

EV PARSİNDEKİ REZALET BARDAĞI TAŞIRDI!
Tuncel Kurtiz'in yurtdışından gelen misafirlerinin de olduğu yemekte sessiz olduğu gözlenen Meltem Cumbul, çıkışta eşi Alican Özbaş'la boşanacağı dedikodularıyla ilgili sorulara cevap vermedi. Ancak yakın dostları geçen hafta bir ev partisinde alkollü Alican Özbaş'ın, kendisiyle sohbet eden bir erkek arkadaşına, "Eşimi tavlamaya mı çalışıyorsun" diye saldırmasıyla çileden çıkan Cumbul'un ayrılık kararı aldığı söyleniyor.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 13.04.2013
498
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.