Magazin

'Ev karşılığı aşk' iddiası

'Ev karşılığı aşk' iddiası

'Diva'nın arkadaşı Eylül Metin: "Bülent Ersoy önce Berk'in ağabeyiyle flört etti. Berk'in annesi bu ilişkiye bir ev ve bir araba karşılığında onay verdi"

Kendisinden 37 yaş küçük İzmirli sevgilisi Berk Yılmaz tarafından aldatılma haberleri ile gündeme gelen Bülent Ersoy'la ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. 59 yaşındaki Ersoy'un sık sık İzmir'de sahneye çıktığı mekana sevgilisi ve sevgilisinin annesi Şehnaz Yılmaz ile gittiği şarkıcı arkadaşı Eylül Metin "Bülent önce 1 yıl Berk'in ağabeyiyle flört etti. Daha sonra da Berk'in annesi Şehnaz kendine 1 ev ve oğluna da spor araba karşılığında bu ilişkiye onay verdi" dedi.

'İlişki çok sağlıklı değildi'

Bülent Ersoy'un yakın arkadaşı Oya Aydoğan, dün sabah Beyaz TV'de Emel Müftüoğlu ile beraber sunduğu "Şekerli Kahve" programında "Bülent ile konuştum. O kadar üzgünüm ki" yorumunu yaptı. Ardından telefona Ersoy'un ilişkisine başından beri tanıklık ettiğini belirten şarkıcı Eylül Metin'i bağladı. Metin de "Böyle bir şeyin olacağını tahmin ediyordum. Bu ilişki çok sağlıklı değildi. Bu yüzden bana sürpriz olmadı. Bülent, Berk'e aşık olduğunda çocuk annesine ilişkinin olamayacağını defalarca söyledi. Hatta Bülent Ersoy İzmir'e geldiği zaman çocuk evi terk ediyordu" dedi.
Yayın tarihi: 07.09.2011
450
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.