Magazin

Ev kadını oluyorum

Ev kadını oluyorum

Ece Erken, yedi yıldır birlikte olduğu Tuncer Öztarhan ile nişanlandı ve işi bırakacağını açıkladı.

Ece Erken, yedi yıldır birlikte olduğu Tuncer Öztarhan ile nişanlandı. Evleneceği için yakında işi bırakacağını söyleyen ünlü sunucu, bundan sonra Özlem Yıldız'la birlikte Euro günlerine katılacak.

Tuncer Öztarhan'la bugüne kadar 10 kez ayrılıp barıştıklarını söyleyen Ece Erken, "Bu kadar ayrılık yaşanmasında yüzde 70 ben hatalıyım" diyor.

Kocam, işimden önemli
Evlenince işi bırakacağım. Belki haftada bir TV programı olur, ama eğer Tuncer sıcak bakmazsa onu da yapmam. Kocam, evim, çocuğum, mutluluğum daha önemli. Çünkü medyanın gözü önünde olduğum sürece evliliğim etkilenir. Gazetede çıkacak en ufak bir yazı yüzünden bile yuvamda huzursuzluk olur. Bunu istemiyorum.

Özlem'den ders alacağım
Özlem Yıldız geçenlerde "Grubumuza hoşgeldin" dedi. O da evlenince işi bıraktı ya... Şimdi Dolar ve Euro günleri yapıyorlarmış. Beni de o gruba sokacak. Bir de kurslarına gitmeyi düşünüyorum. Nasıl dilimi tutmayı öğrendimse, ev kadınlığını da öğreneceğim. Bu konuda Özlem Yıldız'dan ders alacağım.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 18.05.2007
482
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.