Magazin

Ev kadını Angelina

Ev kadını Angelina

Hello dergisine konuşan Angelina Jolie, dünyanın en çok kazanan oyuncularından biri olmasına rağmen normal bir hayat sürdürmeye çalıştığını açıkladı.

İşte markete giden, çocuklarını okula götüren seksi yıldızın normal hayatı.

PAPARAZZİLER: Genelde evde vakit geçirip, paparazzilerden uzak kalmaya çalışıyoruz. Ama onlardan kaçış yok. Çocukları bir yere götürürken devamlı fotoğraflarımız çekiliyor.

YEMEK: Doğrusu iyi bir aşçı değilim. Yemeklerimi beğenen birisi daha çıkmadı. Ama çok iyi sandviç hazırlarım.

DÖRT ÇOCUKLU BİR ANNE: Çocuklarım için kendime daha çok dikkat ediyorum. Benim başıma bir şey gelirse bu, en çok çocuklarımı üzer. O yüzden attığım her adımda "Ben bir anneyim" demek zorundayım.

NORMAL HAYAT: Şöhretin hayatımızı değiştirmesine engel olmaya çalışıyoruz. Normal bir hayat sürdürmek istiyoruz. Özel hayatımızı kameralar önünde yaşamak hoş değil ama bazen mecbur kalıyoruz. Çocukları bir yere, örneğin Disneyland'e götürmek zorunda kalıyorsunuz ve bu durumda etrafınızı kameralar sarıyor.

SIRADAN BİR GÜNÜ NASIL BAŞLIYOR: Çocuklara kahvaltı hazırlamakla başlıyor. Daha sonra onları okula götürüyoruz. Sabah çocukları hazırlarken çılgınca bir koşuşturmanın içine giriyorum.

SEKS SEMBOLÜYLE YAŞAMAK: Çocuklarımız büyüdükleri zaman Brad (Pitt) ve benle dalga geçecekleri kesin. Yaşadıklarımız ortada! Normal bir çiftiz, herkes gibi bizim de romantik, komik anlarımız oluyor. Bu arada Brad'i seksi bulmadığımı söylemek isterim. Biz diğer sebeplerden dolayı bir aradayız.

GÜZEL KALMAK: En önemlisi uyku. Yeterince uyuyup, bol bol su içmelisiniz. Eğer spor da yaparsanız sağlıklı bir vücuda sahip olursunuz.

ESTETİK AMELİYAT: Estetik yaptırmak istemem. Yaşın getirdiği kırışıklıklarla yaşamak istiyorum.

ÇEVREYİ KORUMAK: Sadece ünlüler değil herkes dünyayı korumalı.
Yayın tarihi: 14.11.2007
343
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.