Magazin

Ev hanımına dönüşmeyecek!

Ev hanımına dönüşmeyecek!

Ev hanımına dönüşmeyecek Sinem Kobal, Arda Turan'la evlendikten sonra da çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Kısa süre önce futbolcu Arda Turan’la nişanlanan Sinem Kobal, InStyle dergisinin şubat sayısı için objektif karşısına geçti.

Fotoğraf çekiminde nişan yüzüğünü parmağından çıkarmayan genç oyuncu, röportajında da evlendikten sonra nasıl bir yaşamı olacağını anlattı.

“Kendi ailemizi kurma yolundayız, bu çok heyecan verici” diyen Kobal, evlendikten sonra ‘ev hanımına’ dönüşmeyeceğini söyledi: “Ben çocukluğumdan beri sanatla büyüdüm.

Bu işe emek veriyorum ve gerçekten işimi seviyorum. Yine sevdiğim ve inandığım işleri yapmaya devam edeceğim. Elbette insan hedefler koymalı ama hedeflere takılıp kalmak da anlamsız olabilir.

Hayatın size getireceklerini görmek adına her şeyi akışına bırakabilmeli; hayatın size dokunmasına izin vermek gerek. Hayattan hep şunu diliyorum: Mutlu, huzurlu, sağlıklı olduğum sürece istediklerimi başarmak için çalışabilirim. Bunlara sahip olduğum ve sevdiklerimle beraber olduğum bir hayat diliyorum.”

“Küçük Sırlar” dizisinin sona ermesinin ardından televizyona ara veren Sinem Kobal’ın Arda Turan istemediği için çalışmadığı öne sürülmüştü.

Yayın tarihi: 29.01.2013
398
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.