Magazin

Eurovision Hepsi'ye emanet

Eurovision Hepsi'ye emanet

TRT, 2009 Eurovision Şarkı Yarışması için Hepsi grubuna teklif götürdü. Cemre, Eren, Yasemin ve Gülçin isimli 4 genç kızdan oluşan grubun, yaratıcı sahne şovları nedeniyle tercih edildiği öğrenildi.

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre TRT, Mor ve Ötesi'nin 7'nci olduğu 53. Eurovision Şarkı Yarışması'nın ardından hız kesmeden Hepsi Grubu'yla görüştü.

53. Eurovision Şarkı Yarışması'nda 7. olan Mor ve Ötesi'nin ardından, TRT'nin bu kez de önümüzdeki yıl için Hepsi Grubu'na teklif götürdüğü konuşuluyor. Yarışmayı dikkatli bir şekilde inceleyen TRT yönetiminin, yalnızca grup ve şarkının değil görsel şovun da önemli olduğunu tespit ederek Hepsi Grubu'nu seçtiği öne sürülüyor.

54. Eurovision Şarkı Yarışması için Hepsi Grubu'yla görüşen TRT'nin, kızlardan olumlu yanıt aldığı öğrenildi... Özellikle gençlerin büyük ilgi gösterdiği grubun 4 üyesi, şarkıları kadar sahne şovlarıyla da dikkat çekiyor. TRT'nin Cemre, Eren, Yasemin ve Gülçin'den oluşan Hepsi Grubu'ndan çok şey beklediği iddia ediliyor.
Yayın tarihi: 30.05.2008
244
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.