Magazin

Etekli Recep İvedik!

Etekli Recep İvedik!

Şahan, kadın kılığına neden girdi? Hayatındaki kadınların nasıl olmasını istiyor? İşte cevapları...

İlk sayısını mart ayında çıkaran 46 dergisinin ikinci sayısı raflardaki yerini aldı. Yaratıcı yönetmenliğini Mehmet Turgut'un yaptığı dergi bu kez kapağına Şahan Gökbakar'ı taşıdı. Dergiye kılığında pozlar veren Gökbakar, kadınlarla ilgili görüşlerini de anlattı:

* Hayatımda en sevdiğim kadın annemdir. Annelerimiz gibi özel kadınlar bulmak artık çok zor. Ben de bu sebeple sevgili ararken böyle bir kıstasa girmiyorum. Girmiyorum ki sevgilim olabilsin!

* Yeni cins kadınlar var. Daha erkeksi, daha her yere girip çıkabilen, 'kendi ayaklarımın üzerinde dururum' tribindeki kadınlar. Bana çekici gelmiyor. Daha çok hanım hanımcık, oturmasını kalkmasını bilen kadınlığının farkına varanlar çekici geliyor. O yüzden sevdiğim kadın, kadın gibi davransın demiştim. Bunu da hep arayacağım gibi geliyor.

* Kadınları hiçbir zaman kadınsı güdülerine yenik düşürecek hale getirmedim. Kadınların tek istediği şey, sevdikleri adamın onlarla ilgilenmesi. Bunu ciddi anlamda yaptığın sürece de hiçbir kadın tehlikeli noktaya gelmiyor...
(Vatan)
Yayın tarihi: 07.05.2010
414
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.