Magazin

"Esrarı stresten kullandım"

"Esrarı stresten kullandım"

Bir uyuşturucu operasyonunda polis tarafından gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan Megastar lakaplı şarkıcı Tarkan'ın "Esrarı stres ve iş yoğunluğundan dolayı kullandım" dediği öğrenildi.

İstanbul polisinin düzenlediği uyuşturucu operasyonunda gözaltına alındıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Megastar lakaplı şarkıcı Tarkan'ın; esrar kullandığını itiraf ettiği; bunun nedeninin ise stres ve iş yoğunluğu olduğunu söylediği öğrenildi.

İstanbul Beykoz'daki villasında ele geçirilen esrarın kendisine ait olduğunu belirten ve "Bir daha kullanmayacağım" diye söz veren Tarkan, kendisine esrarı getiren kişinin ise Murat Erdoğan olduğunu kaydetti.

AVUKATI YALANLADI
Erdoğan'ın esrarı nasıl temin ettiğinden haberi olmadığını ifade eden Tarkan'ın, "Murat zaman zaman adamıyla bana esrar gönderiyordu. Ancak bunun karşılığında kendisine para vermedim" dediği öğrenildi. Öte yandan Tarkan'ın kan ve idrar testlerinde esrar ve kokain kullandığına dair bulguların yer aldığı ve uyuşturucu bağımlısı olduğu iddiaları ise avukatı Yunus Egemenoğlu tarafından yalanlandı.

Avukat Yunus Egemenoğlu; ünlü şarkıcının Adli Tıp Kurumu, hastane veya bir sağlık kuruluşunda test amacıyla kan veya idrar numunesinin alınmadığını bildirdi.

(Habertürk)
Yayın tarihi: 30.03.2010
372
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.