Magazin

Esra'nın suçu ne?

Esra'nın suçu ne?

Fatmagül'ün Suçu Ne dizisiyle adını duyuran Esra Dermancıoğlu'na arkadaşlarından büyük vefasızlık! Dermancıoğlu, küratörlüğünü üstlendiği serginin açılışına davet ettiği ve "Geliriz" sözü aldığı dostları Beren Saat, Kenan Doğulu, Hande Yener, Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere gelmeyince hayal kırıklığına uğradı

beren saat

ÜNLÜ ARKADAŞLARINI ÇAĞIRDI

SANAT sanat için midir, sanat arkadaş için midir? Ressam Melis Binay'ın Uyanıklar/ The Conscious Inside of Me adlı serigisi önceki akşam Archive Galata'da sanatseverlerle buluştu. Serginin küratörlüğünü üstlenen Fatma Gül'ün Suçu Ne? adlı dizide 'Mukaddes Yenge'si Esra Dermancıoğlu'nun açılışa birçok ünlü arkadaşını davetti.

GECELERDE BİRLİKTE GEZİYORLAR

ESRA Dermancıoğlu'nun yediği içtiği ayrı gitmeyen dostu Beren Saat ile sevgilisi Kenan Doğulu, Hande Yener, Kenan İmirzalıoğlu, Ceza, Bilge Öztürk, Cansu Dere ve Ceyda Düvenci "Geliriz" demelerine rağmen açılışa katılmadı. Dermancıoğlu, saatlerce beklemesine rağmen kimse gelmeyince hayalkırıklğına uğrayıp çok bozuldu.

(Uçan Kuş)

Yayın tarihi: 06.05.2013
1861
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.