Magazin

Esra-Ceyda kardeşler iç çamaşırsız görüntülendi

Esra-Ceyda kardeşler iç çamaşırsız görüntülendi

Bir filmde oynamak için tek şartları var: Sevişmek..

Medya, siyaset, sosyal sorumluluk ve reklam dünyasının en iyileri, geçtiğimiz gece Kristal Fare ödüllerinde buluştu. Geceye sansasyonlarıyla ve çıplak pozlarıyla magazin gündeminden düşmeyen Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler damgasını vurdu. Ceyda Ersoy'un taytının altına iç çamaşırı giymediği gözlendi."CEM YILMAZ'LA SEVE SEVE SEVİŞİRİZ"


Bir sinema filminde rol almak istediklerini söyleyen Esra-Ceyda kardeşler, herhangi bir kuralları olmadığını belirterek "Mutlaka filmde sevişme sahnesi olmalı. Özellikle Cem Yılmaz'ın bir projesinde yer almak isteriz. Onunla sevişme sahnesini seve seve oynarız'' dediler.

"BİZİM AİLE, BERDAN MARDİNİ'Yİ SÜNNET DÜĞÜNLERİNE ÇAĞIRIRDI"


Nil Erkoçlar'ın cinsiyet değiştirerek erkek olması hakkında ''O insanın genleriyle alakalı, yorum yapmak doğru olmaz'' diyen Ciciş Kardeşler, eski komşuları Berdan Mardini ile ilgili de şaşırtan bir açıklamada bulundular: "Eskiden bizim ailemiz onu sünnet düğünlerine çağırırdı. Bir gün bir baktık o da bizi kahvaltıya çağırıyor. Biz de ne cüretle bizi kahvaltıya çağırırsın diyerek kendisini tersledik''

Yayın tarihi: 14.03.2013
7033
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.