Magazin

Esra Balamir'in profesörle küfürlü kavgası!

Esra Balamir'in profesörle küfürlü kavgası!

Bir ayakkabı mağazasında yaşanan kavganın başaktörleri mahkemeye çıktı...

esra balamir

Bir ayakkabı mağazasında Prof. Dr. Nilgün N. Büyükişleyen ve kızı Gizem Tezonar ile kavga eden manken-şarkıcı Esra Balamir mahkemeye çıktı. Büyükişleyen, Esra Balamir’in “O..., s...in gidin. Çingenesiniz” diyerek hakaret ettiğini söyledi.

‘Çingene deyip bize küfür etti’

İSTANBUL Etiler Akmerkez’de bir ayakkabı mağazasında aynaya bakma sırası yüzünden Prof. Dr. Nilgün Nilay Büyükişleyen ve kızı Gizem Tezonar ile saç saça, baş başa kavga eden manken-şarkıcı Esra Balamir hâkim karşısına çıktı. Davanın dünkü duruşmasında Prof. Dr. Büyükişleyen ifade verdi.

Büyükişleyen, kızı Gizem’in ayakkabı denemek için Esra Balamir’den çekilmesini rica ettiğini, ancak Balamir’in kızına “Burası senin babanın mağazası mı?” diyerek karşılık verdiğini anlattı. Büyükişleyen, olay sırasında manken Balamir’- in, kızına; “Çingene, yemiş yemiş s.çmamış, şuna bak, sen kimsin” sözleriyle hakaret ettiğini söyledi. Prof. Büyükişleyen, Balamir’in kendisine de “O...., s...in gidin. Çingenesiniz” şeklinde hakaret ettiğini anlattı.

Yayın tarihi: 25.05.2012
626
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.