Magazin

Eski sevgili 'şıpsevdi' çıktı

Eski sevgili 'şıpsevdi' çıktı

Ceyda Ateş'ten ayrıldıktan sonra pek çok güzelle görülen Can Yurtsevdi 'şıpsevdi' çıktı

Türkiye, Can Yurtsevdi’yi 1.5 yıl önce Ceyda Ateş ile aşk yaşamaya başlayınca tanıdı. Yakınlarının evlenecekler gözüyle baktığı ikili 3 hafta önce sürpriz bir kararla ayrıldı. “Hayata bir kere geliyoruz, kendimizi yıpratmaya gerek yok” diyen Can Yurtsevdi Ceyda Ateş’i çabuk unuttu. Önce Ece Erken, ardından da Helin Avşar ile sık sık gece gezmelerinde görüldüğü söylendi. Can Yurtsevdi yılbaşını ise Ece Erken ile Bursa Uludağ’da geçirdi.

BAŞ BAŞA YEMEK

2013’e hızlı giren Can Yurtsevdi, Uludağ dönüşü de boş durmadı. Önceki gece Rumelihisarı’nda Naz Elmas ile baş başa yedi. İkili arabada görüntülendi. Can Yurtsevdi flaşlar patlayınca panikledi. Naz Elmas ise kaçacak yer bulamayınca objektiflere gülümsedi. Bu arada Ece Erken twitter’a şunları yazdı: “İnsanlar aileleriyle tatile gider, arkadaşları da onlarla olur, yeni yılı kutlarlar. Hayatımda biri olursa önce ailem bilir.”

Yayın tarihi: 04.01.2013
792
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.