Magazin

Eski eşinin 'MM'sini satıyor

Eski eşinin 'MM'sini satıyor

Ayşe Özyılmazel'le evliliği olay olan Ali Taran, eski eşi Selma Ann Desmond için yazdığı, 'MM' adlı senaryoyu satışa çıkardı.

Güncellenme tarihi:
Gazete Habertürk'te Mehmet Çalışkan imzası ile yer alan habere göre, Ali Taran, 21 yıllık eşi Selma Ann Desmond'dan 13 Haziran'da boşandı. Taran, boşanmadan 17 gün sonra ise herkesi şoke eden bir sürprizle popçu-gazeteci Ayşe Özyılmazel'le evlendi. Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel fotoğrafları için tıklayın Meme kanseri olan eşinden tedavi süreci devam ederken boşanması tartışmalara neden olan Taran, şimdi de Selma Hanım için yazdığı 'MM' adlı filmin senaryosunu kendi internet sitesinde satışa çıkardı. KADINLARA FARKLI BİR BAKIŞ Filmi internet sitesinde, "Sanırsınız... Kadın... Âşık olmak... Eş olmak... Ana olmak... Ve... Meme kanseri olmak için yaratılmıştır!.." diye tanıtan Ali Taran, ve hayat olgusuna farklı bir açıdan baktığını belirtiyor. Taran, senaryosu için şunları söylüyor: "MM bir kadının hikâyesi gibi görünse de, her kadının bir gün kendi hikâyesi olabilecek bir hikâyenin senaryosu..." 'AYŞE KIZIM' Selma Ann Desmond, eski eşi Ali Taran'la Ayşe Özyılmazel'in düğün fotoğraflarının altına Facebook'ta, "Nasıl asil, nasıl zarif duruyorlar. Ayşe kızıma teşekkür ediyorum, bana hürriyetimi geri verdiği için" yazmıştı.
Yayın tarihi: 19.07.2011
450
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.