Magazin

Eski eşin evinde tatil

Eski eşin evinde tatil

Geçen ay 11 yıllık evliliğini bitiren Ebru Şallı, tatil için eski eşi Harun Tan’ın Gündoğan’daki evine gitti. Şallı, 3 yaşındaki çocuğu Pars ile denizde oyun oynadı.

Harun Tan ile 11 yıllık evliliğini geçen ay sürpriz bir şekilde bitiren Ebru Şallı, Bodrum’daki tatiline devam ediyor. Şallı, dün öğlen saatlerinde 11 yıl boyunca her yaz döneminde tatil yaptığı eski eşi Harun Tan’ın Gündoğan’daki evine gitti. Şallı gün boyu çocukları Beren ve Pars ile deniz keyfi yaptı. 3 yaşındaki Pars ise annesiyle denizde oyun oynadı.Dövmeyi sildirmedi

Şallı, denizden çıktıktan sonra sırtındaki kalp şeklindeki Harun yazılı dövmesini sildirmediği görüldü. İleride dövmeyi sildirebileceğini söyleyen Şallı, “Dövmeyi sildirmedim. Şuan için sildirmeyi düşünmedim. İleride ne olur bilmiyorum. Ama şuanda dövme var” dedi.
Boşandıktan sonra hayatında bir değişiklik olmadığını söyleyen Şallı, “Bayramda çocuklar, ailem ve Harun’un ailesiyle birlikte Bodrum’da aynı evde kaldık. Harun yurt dışında olduğu için bize eşlik edemedi. Harun ile aramda hiç bir problem yok. Kavgalı ve gürültülü ayrılmadığımız için Harun ile halen görüşüyoruz. Görüşmeyede devam edeceğiz” diye konuştu.

‘Değişen bir şey olmadı’

Instagram fotoğraf paylaşım programında eski eşinin Tan soyismini profil sayfasından kaldırmasına ise Ebru Şallı, “Evet Instagram’da Tan soyismini kaldırdım. Ama Twitter’da halen, Ebru Şallı Tan olarak duruyor. Bazı şeyleri değiştirmek kolay değil. Hayatımda boşandıktan sonra bir değişiklik olmadı. Şuan hiçbir fark yok. Zaten boşandıktan hemen sonra tatile gittik. Evlerimizi bile ayırmadık. Eylül ayında evlerimizi ayıracağız” diye konuştu. ((Milliyet)

Yayın tarihi: 12.08.2013
10151
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.