Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Eski dostlar düşman oldu

Eski dostlar düşman oldu

Cem Yılmaz'ın eski sevgilisi Candu Dere ile 10 Mart'ta evlendiği eşi Ahu Yağtu'nun eskiden sıkı dost olduğu ortaya çıktı.

dost

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu'nun düğünü bitti, dedikodular sona ermedi. Yılmaz'la olan 7 yıllık ilişkisi ve Ahu Yağtu'yla dostluğu yüzünden gözlerin çevrildiği bir diğer isim de Cansu Dere oldu. 'Dostluk mazide kaldı' dedirtecek bir fotoğraf karesi ortaya çıktı!

Birkaç yıl önce bir defilede çekilen fotoğrafta; Cansu Dere ile Ahu Yağtu kuliste arkadaşlarına poz veriyor. Her ikisi de İzmirli olan sıkı dostlara; bir diğer yakın arkadaşları Özge Ulusoy da eşlik ediyor.

Cansu Dere, Yılmaz ile Ahu Yağtu'nun düğününe giden arkadaşı Özge Ulusoy'a çok kırıldı. Dedikodulara göre; Dere, Ulusoy'a "Yazık" diye mesaj attı.

Kendisini terk eden Cem Yılmaz'ın en yakın arkadaşı Ahu Yağtu'yla aşk yaşadığını duyan Cansu Dere, yaklaşık 1 yıl önce Yağtu'nun Bebek'teki butiğinde kavga çıkartmıştı.

 

Kaynak: Hürriyet

303
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.