Magazin

Eski Aşkının Kolyesini Takıyor!

Eski Aşkının Kolyesini Takıyor!

Beren Saat, yeni yaşını önceki akşam Asmalımescit’teki Soho House’da kutladı. Parti öncesi soluğu kuaföründe alan Beren Saat'in boynundaki detay dikkatlerden kaçmadı.

Beren Saat, yeni yaşını önceki akşam Asmalımescitte kutladı. Saat, dansözlü eğlence öncesi soluğu Levent’teki kuaföründe aldı. Mekan çalışanları sürpriz yaparak ünlü yıldızın doğum gününü kutladı. Saat’in bu sırada çekilen ve sosyal medyadan paylaşılan fotoğrafındaki önemli bir ayrıntı ise gözlerden kaçmadı.“Duymayan Kalmasın” programında yer alan habere göre Beren Saat’in doğum gününde boynuna,2004 yılının şubat ayında feci bir trafik kazasında kaybettiği büyük aşkı Efe Güray’nın madalyonunu taktığı görüldü.

Güzel oyuncu, hayatının akışını değiştiren oyunculuk yarışmasına katılmaya kendisini ısrarla teşvik eden 19 yaşındaki Efe Güray’ın ölümüyle ilgili yıllar sonra “Efe benim hayatımın aşkıydı... Onu trafik kazasında kaybettim. Morgta son bir kez görüp ona dokunmak istedim. İlerde 'onu neden son kez öpmedim' diye pişmanlık duyabilirdim. Annem yanımdaydı. Engel olmadı. Orada o morgda, sevdiğim adama bakarken ‘birinci hayatım bitti, şimdi ikinci hayatımdayım. Artık başka biriyim” demişti.

 

Kaynak: Hürriyet

 

 

 

Yayın tarihi: 27.02.2017
6458
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.