Magazin

Eşim bir haftadır eve uğramıyor

Eşim bir haftadır eve uğramıyor

Geçen yıl kendinden küçük Levent Süren'le evlenen Zerrin Özer, hayatını kaleme aldığı "Bir Sarışın Küçük Kız" adlı kitabından dolayı boşanmanın eşiğine geldi.

Kanal D'de yayınlanan "Dobra Dobra" programında eşinin bir haftadır eve gelmediğini itiraf eden Zerrin Özer, ayrılığın nedenini şu sözlerle dile getirdi:

"Levent bir haftadır evde değil. Ayrılığın nedeni Gönül Yazar'ın hakkımda söylediği sözler. Eşim, arabada giderken radyoda Gönül Yazar'ı dinlemiş. Gönül, Levent'i kastederek 'Çocuğa ayıp değil mi' diyormuş. Levent, beni hakikatten sahiplenir ama sadece 'Biraz kafamı dinleyeyim' dedi ve gitti. Bir haftadır ben arayıp sormadım. O da beni aramadı."

Özer'in hayatını yazdığı kitabında yer alan, "Erol Simavi'nin seni seviyorum dediği tek benim" sözleri tartışma yaratmış, bunun üzerine Yazar da, "Bunları yazarken kocasından da mı utanmıyor" diyerek Özer'i eleştirmişti.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 06.02.2007
311
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.