Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Eşim beni anlamadı'

'Eşim beni anlamadı'

Beş yıllık eşi Royston Langdon'dan boşanacak olan Liv Tyler, ilk kez konuştu

Başrollerini Edward Norton'la paylaştığı yeni filmi 'The Incredible Hulk' ile gündemde olan Liv Tyler, şu sıralar özel hayatını dengeye sokmaya çalışıyor. 3 yaşındaki oğlu Milo'nun babası Royston Langdon'dan boşanacağını açıklayan Tyler, kariyerinin, evliliği süresince geri planda kaldığını, artık kendisini oğluna ve işine adayacağını açıkladı. 'Yıllar içinde çok olgunlaştım. Hem kendime hem de oğluma bakabilecek kadar güçlü bir kadınım. Boşanma beni çok fazla etkilemeyecek' diyen yıldız ekledi: 'İleride bir gün yeniden anne olmayı istiyorum...'

Milo küçük bir adam gibi... Setten eve yorgun argın geldiğimde onunla birlikte kahvaltı edip, biraz oynamak ve ona sarılarak uyumak hayattaki en büyük mutluluğum.

Milo şimdiden özgür ruhlu, akıllı ve güçlü bir çocuk oldu. Her ihtiyacı olduğunda onun yanında olacağımı biliyor.

Hamilelik mucize
Oğlumun bakımıyla sadece ben ilgilendim. Haftada iki gün temizlik için bir yardımcım geliyor. Evde yemekleri ben yapıyorum.
Anne olduktan sonra içimdeki gücü fark ettim. Bir bebek doğurabiliyorsam, her şeyi yapabilirim gibi geliyor.

Şimdi boşanıyor olabilirim ama gelecekte yine anne olmayı istiyorum. Anne olmayı çok seviyorum bence hamile kalmak bir mucize gibi.
30 yaşında olmama rağmen cildim daha genç gösteriyor. ve kremlere bayılıyorum. Her gece yatmadan cildimi temizler ve nemlendirici sürerim. Haftada beş gün de fitness hocamla çalışıyoruz.
(Vatan)
357
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.