Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Eşekler de mektep bitiriyor'

'Eşekler de mektep bitiriyor'

'Eşekler de mektep bitiriyor'Aysun Kayacı'nın babası yine çok ağır konuştu. Amerika'da okuma hayali gerçekleşen manken Aysun Kayacı,Yeditepe Üniversitesi Tarih Bölümü'nde iki yıl okuduktan sonra, kalan iki yılını Boston'daki Harvard Üniversitesi'nde tamamlayacağını açıklamıştı.

Yatay geçiş yaptığını iddia eden Kayacı'nın Harvard'da misafir öğrenci olarak okuyacağı ortaya çıkınca babası Selahattin Kayacı'dan zehir zemberek açıklamalar geldi.

Sadece okumak yetmez
Selahattin Kayacı, "Mektep bir şey öğretmiyor insanlara, hayat bir şeyler öğretiyor. Önce insan olsun. Her Harvard'ı kazanan adam olur diye bir şey yok. Eşekler de mektep bitiriyor. Okul bitiren birçok eşek var. Bu memleketin okumuş adamalara ihtiyacı var ama adam gibi adamlara da ihtiyacı var" diyerek eleştiride bulundu. Kızının Harvard'ı sınavla değil parayı vererek kazandığının altını çizen baba Kayacı, "Parayı veren zaten okuyor" diye konuştu.
492
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.